Політика конфіденційності

Дата останнього оновлення: 27 грудня 2021 р.

Дякуємо за те, що вирішили відвідати сайт компанії EconomClass. Ми зобов’язуємося захищати вашу особисту інформацію та право на конфіденційність. Якщо виникли питання чи побоювання щодо цієї Політики конфіденційності чи наших дій щодо вашої особистої інформації, будь ласка, напишіть листа на електронну пошту privacy@ec.ua.

Ця Політика конфіденційності описує, як ми використовуємо вашу інформацію, якщо ви:

 • відвідуєте сайт https://ec.ua/
 • взаємодієте з нами іншими пов’язаними способами, включно з продажами, маркетингом чи заходами.

У цій Політиці конфіденційності, якщо згадується:

 • «Сайт», мається на увазі сайт з URL https://ec.ua/.
 • «Послуги», мається на увазі Сайт та інші пов’язані з ним послуги, включно з будь-якими продажами, маркетингом чи заходами.

Мета цієї Політики конфіденційності — пояснити вам найбільш зрозумілим чином, яку інформацію ми збираємо, як її використовуємо і які права ви маєте щодо неї. Якщо в цій Політиці конфіденційності є умови, з якими ви не погоджуєтеся, будь ласка, негайно припиніть користуватися нашими Послугами.

Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності, оскільки вона допоможе вам зрозуміти, що ми робимо з інформацією, яку збираємо.

ЗМІСТ

 1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО
 2. ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ
 3. И БУДЕ ВАША ІНФОРМАЦІЯ ПЕРЕДАНА БУДЬ-КОМУ
 4. КОМУ БУДЕ ПЕРЕДАНА ВАША ІНФОРМАЦІЯ
 5. ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ КУКИ ТА ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ
 6. ЯК МИ ОБРОБЛЮЄМО ВАШІ ВХОДИ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
 7. СКІЛЬКИ МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ
 8. ЯК МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО БЕЗПЕКУ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ
 9. ЧИ ЗБИРАЄМО МИ ІНФОРМАЦІЮ ВІД НЕПОВНОЛІТНІХ
 10. ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
 11. УПРАВЛІННЯ ЗАБОРОНОЮ ВІДСТЕЖЕННЯ
 12. ЧИ Є У ЖИТЛІВ КАЛІФОРНІЇ ОСОБЛИВІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
 13. ЧИ ВНОСИМО МИ ЗМІНИ В ЦЮ ПОЛІТИКУ
 14. ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ
 15. ЯК ПОДИВИТИСЯ, ОБНОВИТИ ЧИ ВИДАЛИТИ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО ВІД ВАС

1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО

Особиста інформація, яку ви передаєте нам

Коротко: Ми збираємо особисту інформацію, яку ви передаєте нам.

Ми збираємо особисту інформацію, яку ви добровільно передаєте під час реєстрації на Сайті, у разі висловлення зацікавленості в отриманні інформації про нас чи наші Послуги, участі в рекламних заходах на Сайті (наприклад, у разі участі в конкурсах чи розіграшах) або іншим чином, взаємодіючи із Сайтом.

Особиста інформація, яку ми збираємо, залежить від контексту вашої взаємодії з нами та Сайтом, від вашого вибору, а також від функцій, які ви використовуєте.

Особиста інформація, що збирається нами, може включати таке:

Особиста інформація, надана вами. Ми збираємо імена, номери телефонів, адреси електронної пошти, поштові адреси, паролі, контактні дані або дані аутентифікації, адреси для виставлення рахунків та іншу інформацію.

Платіжна інформація. Ми можемо збирати інформацію, необхідну для обробки ваших платежів, якщо ви робите покупки, таку як номер платіжного інструменту (наприклад, номер кредитної картки) та код безпеки, пов’язаний із вашим платіжним інструментом. Платіжна інформація зберігається сервісом LiqPay, що належить компанії «ПриватБанк». Прочитати Політику конфіденційності сервісу LiqPay можна за посиланням: https://www.liqpay.ua/information/terms.

Дані для входу до соціальних мереж. Ми надаємо вам можливість зареєструватися на Сайті, використовуючи дані вашого облікового запису в соціальних мережах. Наприклад, Facebook, Instagram та ін. Якщо вирішите зареєструватися у такий спосіб, ми будемо збирати інформацію, описану в розділі «ЯК МИ ОБРОБЛЮЄМО ВАШІ ВХОДИ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ».

Особиста інформація, яку ви надаєте, має бути достовірною, повною та точною, і ви мусите повідомляти нас про зміни такої особистої інформації.

Автоматично збирана інформація

Коротко: Деяка інформація (IP-адреса, характеристики браузера та пристрою та ін.), збирається автоматично, коли ви використовуєте Сайт.

Ми автоматично збираємо інформацію, коли ви використовуєте Сайт. Ця інформація не розкриває вашу особу (наприклад, ім’я або контактну інформацію), але може включати інформацію про вашу IP-адресу, характеристики браузера та пристрою, операційну систему, мовні налаштування, URL-адреси сторінок, з яких виконано перехід на Сайт, країну та населений пункт, інформацію про те, як і коли ви використовуєте Сайт та ін. Ця інформація необхідна, щоби підтримувати безпеку та роботу Сайту, вести нашу внутрішню аналітику та звітність.

Ми також збираємо інформацію за допомогою файлів cookie та аналогічних технологій. Докладніше про це читайте в нашій Політиці використання файлів куки: https://ec.ua/cookie-policy/.

Інформація, що збирається нами, включає:

 • Лог-файли. Лог-файли — інформація, пов’язана з обслуговуванням, діагностикою, використанням та продуктивністю, яку наші сервери автоматично збирають і записують, коли ви заходите на Сайт або користуєтеся ним. Залежно від того, як ви взаємодієте із Сайтом, лог-файли можуть включати вашу IP-адресу, інформацію про пристрій, тип та налаштування браузера, інформацію про активність на Сайті (наприклад, дата та час відвідування сторінок, переглянуті сторінки та файли, пошук та інші дії), інформацію про події пристрою (наприклад, активність системи, звіти про помилки (аварійні дампи) та налаштування обладнання).
 • Інформація про пристрій. Ми збираємо інформацію про ваш комп’ютер, телефон, планшет або інший пристрій, який ви використовуєте для доступу до Сайту. Залежно від пристрою, який ви використовуєте, збирається така інформація: ваша IP-адреса (або проксі-сервер), ідентифікаційні номери пристрою та додатка, країна та населений пункт, тип браузера, постачальник інтернет-послуг та/або оператор мобільного зв’язку, операційна система та інформація про конфігурацію системи.
 • Інформація про місцезнаходження. Ми збираємо точну або неточну інформацію про місцезнаходження вашого пристрою. Обсяг інформації, що збирається, залежить від типу та налаштувань пристрою, який ви використовуєте для доступу до Сайту. Наприклад, ми можемо використовувати GPS та інші технології для збору геолокаційних даних, які повідомляють нам ваше поточне місцезнаходження (на основі вашої IP-адреси). Щоби відмовитися від того, щоби ми збирали цю інформацію, відключіть налаштування «Місцезнаходження» на вашому пристрої. Однак, зверніть увагу, що у разі відключення цього налаштування, можливо, не зможете користуватися деякими аспектами послуг.

2. ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ

Коротко: Ми опрацьовуємо вашу інформацію з метою, заснованою на законних ділових інтересах, виконанні нашого договору з вами, дотриманні наших юридичних зобов’язань або вашій згоді.

Ми використовуємо особисту інформацію, зібрану через Сайт, для ділових цілей, описаних нижче. Ми опрацьовуємо вашу особисту інформацію для цих цілей, з огляду на наші законні ділові інтереси, для укладення або виконання договору з вами, з вашої згоди або дотримання наших юридичних зобов’язань. Ми вказуємо конкретні підстави для обробки, на які ми спираємося, поряд із кожною метою, наведеною нижче.

Ми використовуємо інформацію, яку збираємо або отримуємо, щоб:

 1. Полегшити створення облікового запису та вхід до особистого кабінету користувача на Сайті. Якщо вирішили зв’язати свій обліковий запис у нас з обліковим записом третіх осіб (наприклад, з вашим обліковим записом Google або Facebook), ми використовуємо інформацію, яку ви дозволили нам збирати в цих третіх осіб, щоби полегшити створення облікового запису та процес входу до особистого кабінету користувача на Сайті для виконання договору. Додаткову інформацію дивіться в розділі «ЯК МИ ОБРОБЛЮЄМО ВАШІ ВХОДИ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ».
 2. Розміщувати відгуки. Ми розміщуємо на сайті відгуки, які можуть містити особисту інформацію. Перед розміщенням відгуку ми отримуємо вашу згоду на використання вашого імені та змісту відгуку. Отримання згоди відбувається через прийняття Угоди користувача під час реєстрації на Сайті. Якщо хочете оновити або видалити свій відгук, будь ласка, напишіть лист на електронну пошту privacy@ec.ua, у якому вкажіть своє ім’я, адресу сторінки, на якій розміщено відгук, та контактну інформацію.
 3. Отримувати зворотний зв’язок. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби запросити зворотний зв’язок та зв’язатися з вами щодо використання Сайту.
 4. Забезпечити зв’язок між користувачами. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби забезпечити зв’язок між користувачами за згодою кожного з таких користувачів.
 5. Керувати обліковими записами користувачів. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби керувати обліковим записом та підтримувати його в робочому стані.
 6. Надсилати адміністративну інформацію. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам інформації про товари, послуги, зміни в наших положеннях, умовах та Політиках.
 7. Захищати наші Послуги. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби підвищити рівень безпеки та збереження Сайту (наприклад, для моніторингу та запобігання шахрайству).
 8. Приводити у виконання наші положення, умови та Політики в ділових цілях, дотримуватися законодавчих та нормативних вимог.
 9. Відповідати на юридичні запити та запобігати збиткам. Якщо ми отримаємо повістку до суду або інший юридичний запит, нам може знадобитися перевірити дані, які ми зберігаємо, щоби визначити, як на цю повістку або запит реагувати.
 10. Виконувати та керувати вашими замовленнями. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби виконувати та керувати замовленнями, платежами, поверненнями та обмінами, зробленими через Сайт.
 11. Адмініструвати розіграші призів та конкурси. Ми можемо використовувати вашу інформацію для проведення розіграшів призів та конкурсів, якщо ви берете участь у наших конкурсах.
 12. Надавати послуги. Ми можемо використовувати вашу інформацію, щоби надати запитану послугу.
 13. Відповідати на запити користувачів. Ми можемо використовувати вашу інформацію для відповіді на запити та вирішення питань, що виникли під час використання наших Послуг.
 14. Відправляти маркетингові та рекламні повідомлення. Ми або наші сторонні маркетингові партнери можуть використовувати особисту інформацію, яку ви надсилаєте нам, для наших маркетингових цілей, якщо це відповідає вашим маркетинговим вподобанням. Наприклад, висловлюючи зацікавленість в отриманні інформації про нас або Сайт, підписуючись на маркетингові розсилки або іншим чином зв’язуючись із нами, ми збиратимемо від вас особисту інформацію. Про те, як відмовитися від отримання наших маркетингових листів, написано в розділі «ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ».
 15. Доставляти вам цільову рекламу. Ми можемо використовувати вашу інформацію для створення та відображення персоналізованого контенту та реклами (і співпраці з третіми сторонами, які це роблять) з урахуванням ваших інтересів або розташування, для вимірювання ефективності цього контенту та реклами. Для отримання додаткової інформації дивіться нашу Політику використання файлів cookie: https://ec.ua/cookie-policy/.
 16. Досягати інших ділових цілей. Ми можемо використовувати інформацію для інших ділових цілей. Наприклад, для аналізу даних, визначення ефективності наших рекламних кампаній, для оцінки та покращення Сайту, товарів та вашого досвіду. Ми можемо використовувати та зберігати цю інформацію в агрегованій та анонімізованій формі, щоби вона не була пов’язана з певними кінцевими користувачами та не включала персональні дані.

3. ЧИ БУДЕ ВАША ІНФОРМАЦІЯ ПЕРЕДАНА БУДЬ-КОМУ

Коротко: Ми ділимося інформацією лише за вашою згодою, щоби дотримуватися законів, надавати послуги, захищати права або виконувати ділові зобов’язання.

Ми можемо обробляти або передавати вашу інформацію, якою володіємо, на такій правовій основі:

 1. Згода: Ми будемо опрацьовувати вашу інформацію, якщо ви дали конкретну згоду на використання такої інформації для тієї чи іншої мети.
 2. Законні інтереси: Ми будемо обробляти вашу інформацію, коли це потрібно, щоби дотримуватися наших законних ділових інтересів.
 3. Виконання договору: Якщо ми уклали з вами договір, оброблятимемо вашу особисту інформацію, щоби виконувати умови цього договору.
 4. Юридичні зобов’язання: Ми будемо розкривати вашу інформацію, якщо це буде потрібно згідно із законом для дотримання чинного законодавства, урядових запитів, судових процесів та розглядів чи ухвали суду. Наприклад, у відповідь на ухвалу суду або повістку (у тому числі у відповідь на вимоги державних органів щодо забезпечення національної безпеки чи правопорядку).
 5. Життєво важливі інтереси: Ми розкриємо вашу інформацію, якщо будемо вважати, що це потрібно для розслідування, запобігання чи вжиття заходів щодо дійсних чи можливих порушень наших правил, підозр у шахрайстві, ситуацій, пов’язаних із дійсною чи можливою загрозою безпеці будь-якої особи та незаконними діями, або як доказ у судовому процесі, у якому беремо участь.

Нам потрібно буде обробити або поділитися вашою інформацією в таких випадках:

 1. Передача бізнесу. Ми будемо ділитися або передавати вашу інформацію в разі злиття, продажу активів компанії, фінансування або придбання всього або частини нашого бізнесу іншою компанією.
 2. Постачальники, консультанти та інші сторонні постачальники послуг. Ми можемо передавати вашу інформацію стороннім постачальникам, провайдерам послуг, підрядникам або агентам, які надають нам послуги та вимагають доступу до такої інформації, щоби надавати такі послуги. Наприклад, компаніям, які займаються обробкою платежів, аналізом інформації, доставкою електронної пошти, обслуговуванням клієнтів, надають послуги хостингу, проводять маркетингові заходи. Ми можемо дати змогу певним третім сторонам використовувати технологію відстеження на Сайті, щоби збирати від нашого імені інформацію про те, як ви взаємодієте із Сайтом. Ця інформація використовується, наприклад, для аналізу та відстеження даних, визначення популярності сторінок та їхнього вмісту або функцій, для розуміння онлайн-активності. За винятком випадків, описаних у цій Політиці, ми не передаємо, не продаємо, не здаємо в оренду та не обмінюємо вашу інформацію з третіми особами у їхніх рекламних цілях. Ми уклали договори з нашими обробниками інформації, які покликані допомогти захистити вашу особисту інформацію. Це означає, що вони не можуть робити нічого з вашою особистою інформацією, якщо ми не доручили їм це зробити. Обробники інформації також не будуть передавати вашу особисту інформацію іншим організаціям, крім нас. Вони також зобов’язуються захищати інформацію, якою володіють від нашого імені, та зберігати цю інформацію упродовж терміну, вказаного нами.
 3. Ділові партнери. Ми можемо ділитися вашою інформацією з нашими діловими партнерами, щоби пропонувати вам товари, послуги та рекламні акції.
 4. Інші користувачі. Коли ви ділитеся особистою інформацією (наприклад, розміщуючи коментарі, матеріали чи інший вміст на Сайті) або іншим чином взаємодієте з публічними розділами Сайту, така особиста інформація може бути переглянута іншими користувачами та може бути публічно доступна за межами Сайту.

4. КОМУ БУДЕ ПЕРЕДАНА ВАША ІНФОРМАЦІЯ

Коротко: Ми ділимося інформацією лише з певними категоріями третіх осіб.

Ми надаємо та розкриваємо вашу інформацію лише переліченим далі категоріям третіх осіб. Якщо ми обробляли вашу інформацію на підставі вашої згоди, і ви хочете відкликати свою згоду, будь ласка, напишіть лист на електронну пошту, вказану в розділі «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ».

 • Рекламні мережі
 • Засоби комунікації та спільної роботи
 • Послуги з аналізу інформації
 • Постачальники послуг зберігання даних
 • Фінансові та бухгалтерські інструменти
 • Постачальники послуг виконання замовлень
 • Платіжні процесори
 • Інструменти моніторингу продуктивності
 • Платформи ремаркетингу та ретаргетингу
 • Інструменти продажів та маркетингу
 • Соціальні мережі
 • Послуги реєстрації та автентифікації облікових записів користувачів
 • Постачальники послуг хостингу сайтів

5. ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ КУКИ ТА ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ

Коротко: Ми використовуємо файли cookie та інші технології відстеження для збирання та зберігання вашої інформації.

Ми використовуємо файли cookie та аналогічні технології відстеження (наприклад, вебмаяки та пікселі) для доступу чи зберігання інформації. Конкретна інформація про те, як ми використовуємо такі технології та як відмовитися від певних файлів cookie, викладена в нашому Політиці використання файлів cookie: https://ec.ua/cookie-policy/.

6. ЯК МИ ОБРОБЛЮЄМО ВАШІ ВХОДИ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Коротко: Якщо ви реєструєтеся або входите на Сайт, використовуючи обліковий запис соціальної мережі, ми матимемо доступ до інформації про вас.

Сайт пропонує можливість зареєструватися та увійти в систему, використовуючи дані облікового запису соціальних мереж (наприклад, ваш логін Facebook). Якщо ви вирішите зробити це, ми отримаємо інформацію про вас від постачальника послуг соціальних мереж. Отримана інформація про профіль залежить від постачальника послуг соціальної мережі, але часто включає ваше ім’я, адресу електронної пошти, а також іншу інформацію, яку ви вирішили зробити загальнодоступною в цій соціальній мережі.

Ми будемо використовувати отриману таким способом інформацію для цілей, описаних у цій Політиці конфіденційності. Зверніть увагу, що ми не контролюємо та не несемо відповідальності за інше використання вашої особистої інформації постачальниками соціальних мереж. Ознайомтеся з їхньою Політикою конфіденційності, щоби зрозуміти, як вони збирають, використовують та передають вашу особисту інформацію, а також як ви можете налаштувати параметри конфіденційності на їхніх сайтах та додатках.

7. СКІЛЬКИ МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ

Коротко: Ми зберігаємо вашу інформацію стільки, скільки потрібно для виконання цілей, викладених у цій Політиці конфіденційності, якщо інше не потрібне за законом.

Ми будемо зберігати вашу особисту інформацію доти, доки це потрібно для цілей, викладених у цій Політиці конфіденційності, якщо більш тривале зберігання не потрібне або не дозволене законом (наприклад, податкові, бухгалтерські чи інші юридичні вимоги). Жодна з цілей, описаних у цій Політиці, не вимагатиме від нас зберігання вашої особистої інформації довше, ніж період часу, упродовж якого користувач має обліковий запис на Сайті.

Якщо в нас немає поточної законної ділової потреби в обробці вашої особистої інформації, ми або видалимо або знеособимо таку інформацію, або якщо це неможливо (наприклад, тому що ваша особиста інформація збережена в резервних архівах), будемо надійно зберігати вашу особисту інформацію та ізолюємо її від обробки доти, доки видалення не стане можливим.

8. ЯК МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО БЕЗПЕКУ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Коротко: Ми захищаємо вашу особисту інформацію, застосовуючи організаційні та технічні заходи.

На Сайті впроваджено технічні та організаційні захисні заходи для забезпечення безпеки особистої інформації. Однак, незважаючи на ці захисні заходи, жодна електронна онлайн-передача інформації або технологія зберігання інформації не забезпечує 100% безпеку. Ми не обіцяємо й не гарантуємо, що хакери, кіберзлочинці чи інші неавторизовані треті особи не зламають нашу систему безпеки та неправомірно зберуть, отримають доступ, вкрадуть чи змінять вашу інформацію. Хоча ми зробимо все можливе для захисту вашої особистої інформації, її передача на Сайт і з нього виконується на ваш страх та ризик. Ви мусите отримувати доступ до Сайту лише в безпечному середовищі.

9. ЧИ ЗБИРАЄМО МИ ІНФОРМАЦІЮ ВІД НЕПОВНОЛІТНІХ

Коротко: Ми не збираємо та не продаємо інформацію дітей віком до 18 років.

Ми свідомо не просимо даних у дітей віком до 18 років і не продаємо їх. Використовуючи Сайт, ви підтверджуєте, що вам не менше 18 років або що ви є батьком або опікуном неповнолітнього й даєте згоду на використання Сайту таким неповнолітнім. Якщо ми дізнаємося, що була зібрана особиста інформація від користувачів віком до 18 років, ми деактивуємо обліковий запис та вживемо розумних заходів для видалення такої інформації з наших записів. Якщо ви дізналися про інформацію, яку ми могли отримати від дітей віком до 18 років, будь ласка, напишіть листа на електронну пошту privacy@ec.ua.

10. ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Коротко: У країнах Європейської економічної зони (ЄЕЗ) та Великобританії, у вас є права, які уможливлюють отримання розширеного доступу до особистої інформації та контроль над нею. Будь-коли ви можете переглянути, змінити або припинити дію свого облікового запису.

У країнах ЄЕЗ та Великобританії у вас є права, що відповідають чинному законодавству про захист персональної інформації:

 • право запитувати доступ та отримувати копію особистої інформації;
 • право вимагати виправлення або видалення особистої інформації;
 • право обмежувати обробку особистої інформації.

Ви також маєте право заперечувати обробку особистої інформації. Щоби зробити такий запит-заперечення, напишіть листа на електронну пошту, вказану в розділі «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ». Ми розглянемо запит та вживемо заходів, які відповідають чинному законодавству про захист персональної інформації.

Якщо ви живете в країнах ЄЕЗ або Великобританії і припускаєте, що ми незаконно опрацьовуємо особисту інформацію, можете подати скаргу до місцевого органу нагляду за захистом персональної інформації. Контакти цих органів нагляду наведено на сторінці: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Якщо ви живете у Швейцарії, дізнатися контакти органів захисту персональної інформації можна на сторінці https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.

Якщо ви маєте запитання чи коментар щодо прав на конфіденційність, напишіть лист на електронну пошту privacy@ec.ua.

Інформація облікового запису

Якщо хочете переглянути або змінити інформацію в обліковому записі або припинити його дію, можете:

 • Увійти в налаштування облікового запису та оновити обліковий запис.
 • Написати нам, використовуючи надану контактну інформацію.

На ваш запит про припинення дії облікового запису ми деактивуємо або видалимо цей обліковий запис та інформацію з наших баз даних. Однак, можливо, ми збережемо деяку інформацію в наших файлах, щоби запобігти шахрайству, допомогти в розслідуваннях, дотримуватися Угоди користувача або виконувати юридичні вимоги.

Cookie та аналогічні технології: Здебільшого веббраузери за замовчуванням приймають файли cookie. Але ви можете налаштувати браузер на видалення файлів cookie та відмову від них. Якщо видалити файли cookie або відхилити їх, можливо, функції або послуги Сайту працюватимуть некоректно. Щоби відмовитися від реклами на основі інтересів рекламодавців на нашому Сайті, перейдіть за посиланням https://optout.aboutads.info/. Для отримання додаткової інформації дивіться нашу Політику використання файлів cookie: https://ec.ua/cookie-policy/.

Відмова від маркетингу електронною поштою: Щоби відписатися від нашої маркетингової розсилки електронною поштою, натисніть на посилання «Відмовитися від підписки» в електронних листах, що надсилаються із Сайту, або напишіть лист на електронну пошту, вказану в розділі «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ». Коли такий запит буде опрацьовано, ви будете виключені зі списку маркетингових розсилок, однак, можливо, ми і далі будемо спілкуватися з вами. Наприклад, надсилати електронні повідомлення, пов’язані з обслуговуванням, необхідні для адміністрування та використання облікового запису, для відповіді на запити на обслуговування або в інших немаркетингових цілях. Щоби відмовитися від розсилки, ви можете:

 • Оновити налаштування свого облікового запису.
 • Написати нам, використовуючи надану контактну інформацію.

11. УПРАВЛІННЯ ЗАБОРОНОЮ ВІДСТЕЖЕННЯ

Здебільшого, веббраузери, деякі мобільні ОС та мобільні програми включають функцію або налаштування «Не відстежувати» (Do-Not-Track, DNT), яку можна активувати, щоби повідомити про бажання не відстежувати та не збирати інформацію про ваші дії в інтернеті. Поки що ще не розроблено єдиного технологічного стандарту для розпізнавання сигналів DNT. Тому зараз ми не реагуємо на сигнали DNT або інший механізм, який автоматично передає ваш вибір не відстежувати вас в інтернеті. Якщо буде прийнято стандарт для відстеження в інтернеті, якому ми повинні будемо слідувати в майбутньому, проінформуємо вас про таку практику в переглянутій версії цієї Політики конфіденційності.

12. ЧИ Є У ЖИТЛІВ КАЛІФОРНІЇ ОСОБЛИВІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Коротко: Так, якщо ви мешкаєте в Каліфорнії, маєте особливі права щодо доступу до особистої інформації.

Розділ 1798.83 Цивільного кодексу Каліфорнії (закон Shine The Light) дає змогу користувачам із Каліфорнії раз на рік безкоштовно запитувати й отримувати в нас інформацію про категорії особистої інформації (якщо така інформація в нас є), яку ми розкрили третім особам із метою прямого маркетингу, а також імена та адреси третіх осіб, з якими ми ділилися особистою інформацією упродовж попереднього календарного року. Користувачі, які живуть у Каліфорнії й хочуть зробити такий запит, можуть зробити це, надіславши листа на електронну пошту з розділу «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ».

Користувачі віком до 18 років, які живуть у Каліфорнії й мають зареєстрований обліковий запис на Сайті, мають право вимагати видалення небажаної інформації, яка публічно розміщена на Сайті. Щоби запросити видалення такої інформації, напишіть лист на електронну пошту з розділу «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ», вкажіть адресу електронної пошти, пов’язану з обліковим записом, та заяву про те, що ви живете в Каліфорнії. Після розгляду запиту ця інформація буде видалена із Сайту. Майте на увазі, що, можливо, ця інформація буде не на 100 % видалена з наших систем (наприклад, з резервних копій).

13. ЧИ ВНОСИМО МИ ЗМІНИ В ЦЮ ПОЛІТИКУ

Коротко: Так, ми оновлюємо цю Політику, щоби відповідати чинному законодавству.

Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Оновлена ​​версія буде позначена оновленою датою в полі «Дата останнього оновлення» й набуде чинності з цієї дати. Якщо ми внесемо істотні зміни до цієї Політики конфіденційності, можемо повідомити вас або через розміщення на видному місці повідомлення про такі зміни, або через пряме надсилання повідомлення. Рекомендуємо періодично переглядати цю Політику конфіденційності, щоби знати, як ми захищаємо вашу інформацію.

14. ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ

Якщо ви маєте запитання чи коментарі щодо цієї Політики, напишіть лист на електронну пошту privacy@ec.ua.

15. ЯК ПОДИВИТИСЯ, ОБНОВИТИ ЧИ ВИДАЛИТИ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО ВІД ВАС

Відповідно до чинного законодавства вашої країни, можете мати право запросити доступ до особистої інформації, яку ми збираємо, змінити цю інформацію або видалити її. Для запиту на перегляд, оновлення або видалення вашої особистої інформації, будь ласка, надішліть листа на електронну пошту з розділу «ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ».